ALTAŞ ALÜMİNYUM -

ALTAŞ ALÜMİNYUM -

 

 

ALTAŞ ALÜMİNYUM -
Müşterilerimizin Online Olarak Siparişlerinin Durumlarını Detaylı Olarak İzleyeceği Müşteri ERP Sistemimiz Devreye Sokuldu.
Web sitemiz hakkında görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz


Hakkımızda

Altaş Alüminyum A.Ş. Kimdir?

ALTAŞ ALÜMİNYUM, TÜRKİYE‘ de alüminyum ekstrüzyon ürünlerinde gerek üretim yelpazesi ve gerekse de üretim kalitesi ile sürekli tercih edilmiş, segmentinde lider firmalardan biridir. Kuruluş yılı olan 1990 dan bugüne dek, genişleyen müşteri portföyünün yükselen beklentilerine cevap vermek amacı ile üretim ve yönetim basamaklarının her birine yaptığı yatırımlarla gelişim ve üretim becerilerini artırmıştır.

Altaş Alüminyum’un tercih edilmesindeki en önemli unsur üretimin ve yönetimin her noktasına yerleştirdiği kalite ve müşteri memnuniyetine odaklı çalışma prensipleridir.

Altaş Alüminyum, kendi markası altında, SGS Firması tarafından onaylanan ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi belgesi ve SZUTEST Firması tarafından onaylanan CE belgesi ile sertifikalanmış, müşterilerinin ihtiyaçları ve farklı dış pazarlarda giderek, artan talepleri göz önünde bulundurularak, çözüme yönelik, hızlı ve esnek bir yaklaşım ile, farklı kesit ve yüzey uygulamalarının düşük maliyetlere dayandığı koşullar çerçevesinde hizmet etmeye devam etmektedir.

Üretim Tesislerimiz bünyesinde 3 ekstrüzyon hattı olmak üzere, Eloksal, Toz Boya, Kalıp yapım atölyesi, Mekanik işlemler birimi, lojistik birimi ve idari yapılanması çerçevesinde 200 den fazla personelin görev yaptığı, Gebze-Kocaeli ve Sakarya İllerinde iki farklı bölgede, 9000 m2 si kapalı olmak üzere toplam 37.900 m2 üzerine yerleşmiştir.

Satış Dağılımı: Tüm üretimin % 70 ‘i Kanada, İtalya, Fransa, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, Almanya, İrlanda, Belçika, Macaristan, Azerbaycan ülkelerine ihraç edilmektedir. Kalan % 30’luk kısım dahili pazara arz edilmektedir.

Üretim Bölümü:
Üretimin tüm basamaklarında ve kontrol prosesinde DIN ve ISO normlarına uygun üretim yapılmaktadır.
Kalıp imalatlarında kullanılan tel erezyon, cnc tezgahları ile yüksek hassasiyette kalıp imalatı yapılmaktadır.

Lojistik Bölümü:
Üretimden gelen tüm malzemelerin sevkiyat kısmına ulaşması ile birlikte, müşterilerimizin talep ve talimatları doğrultusunda paketlenip yükleme için gerekli hazırlıklar yapılmaktadır.

Altaş Alüminyum, tecrübeli ve kendi branşlarında uzmanlaşmış yöneticileri liderliğinde genç ve dinamik ekibi, kendi alanlarında tanınmış firmalardan oluşan tedarikçi zinciri ve iş ortakları ile çıtasını yükseltip, gelişen ve rekabetin arttığı global dünya içinde konuşlanmış olduğu pazarlarda müşterileri ile büyümeye devam etmektedir.

Altaş, Sizleri de en kısa sürede tesislerinde görmeyi umut etmektedir.

 
 
Görüntülenme Sayısı: 27640